15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Qeveria e Kosovës organizon sot manifestimin gjithëpopullor në nderim të “Epopesë së UÇK-së”

Në nderim të “Epopesë së UÇK-së” Qeveria e Kosovës, organizon manifestimin gjithëpopullor.

Parakalojnë Kuadratet Ushtarake të FSK-së.  Marrin pjesë liderët shtetërorë, autoritetet tjera politike, diplomatike dhe ushtarake vendore dhe ndërkombëtare.

Manifestimi fillon në orën 12:00, në kazermeën “Adem Jashari”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...