7 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Qeveria emëron anëtarët e Bordit të KRU “Drini i Bardhë”

Qeveria e Kosovës ka emëruar sot anëtarët e Bordit të Kompanisë Rajonale të Ujitjes Drini i Bardhë.

Arjeta Zeka është zgjedhur kryesuese, ndërsa Ilaz Halili anëtar, Shkodran Gaxherri anëtarë, Zamire Deçani-Beqiri anëtare, Rina Sylafeta-Kumnova anëtare dhe Besim Kajabegolli anëtar.

Mandati i tyre është trevjeçar.

Emërimi i tyre është votuar me shumicë votash në Qeveri.\Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...