25.6 C
Pec
E diel, 16 Qershor, 2024

QKUK: Gjendja e të plagosurve në Pejë e rëndë, po vazhdon trajtimi i tyre

Siç raportoi ‘RADIO 1’ tre personat që u plagosën mbrëmjen e së Mërkures, me armë zjarri në Pejë kanë mbërritur dhe po trajtohen në QKUK.

Mjeku kujdestar i Emergjencës në QKUK, Ejup Govori, ka njoftuar se gjendja e të plagosurve, sipas ekzaminimit fillestar, është e rëndë dhe se po vazhdon trajtimi i tyre.

Kujtojmë se tre të plagosurit janë babai Jeton Berisha dhe dy djemtë e tij Jetnisi dhe Jetarti./Njeshi&RADIO 1/

 

Plagosen tre persona në Pejë (PAMJE)

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...