9 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Qytetarë të shumtë marrin pjesë në varrimin e tre familjarëve nga Zhuri që humbën jetën në aksident

Tre anëtarë të familjes Sope nga fshati Zhur i Prizrenit kanë humbur jetën tragjikisht në një aksident të rëndë trafiku që ndodhi gjatë mesditës së djeshme në aksin rrugor Prizren- Zhur. Babai Ramiz Sope, 50 vjeç, bashkë me dy djemtë e tij, Behar Sope, 24 vjeç, dhe Lumbardh Sope, 22 vjeç, u aksidentuan për vdekje me një kamion për pastrimin e borës

Për tu dhënë lamtumirën e fundit, janë mbledhur një numër i madh i miqëve e familjrëve.

Dita e sotme në Zhur dhe Prizren është shpallur ditë zie. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...