20 C
Pec
E hënë, 22 Korrik, 2024

Qytetarët e Kosovës, më të rinjtë në Evropë

Banorët e Kroacisë dhe të Serbisë, ndër më të vjetrit sipas moshës mesatare në Rajon ndërsa në Evropë vendet e para i mbajnë Italia, Portugalia dhe Bullgaria.

Kurse Kosova është me moshën më të re në Evropë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...