18.2 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

Qytetari e shpëton qenin nga rrjedha e lumit në Prizren

Një qytetar në qytetin e Prizrenit, ka shpëtuar qenin i cili ndodhej në cep të lumit të qytetit dhe rrezikohej të mbytej.

Sipas një videoje që po qarkullon në rrjete sociale, qytetari ishte i lidhur me një litar në trup derisa futej në shtratin e lumit dhe e kap qenin.

Pas aktit njerëzor, qytetarët duartrokasin shpëtuesin e qenit.

Video e ngjarjes.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...