20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Qytetari në Prishtinë shkakton aksident dhe ikë nga vendi i ngjarjes, por më pas vetaksidentohet

Një qytetar në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ka shkaktuar aksident trafiku dhe është larguar, por më pas i njëjti është aksidentuar vetë.

Përpos dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar i dyshuari, një mashkull dhe tri femra/k. I dyshuari ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM

Prishtinë / 09.03.2024 – 06:00. I dyshuari mashkull/k, gjersa ka qenë duke drejtuar veturën e tij, ka shkaktuar aksident trafiku dhe ka vazhduar rrugën e më pas është vetë aksidentuar. Përpos dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar i dyshuari, një mashkull dhe tri femra/k. I dyshuari ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...