11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Radio 1 dhe Portali Njeshi ju uron Gëzuar Vitin e Ri

Redaksia e Radio 1 dhe Portalit Njeshi ju uron Gëzuar Vitin e Ri.

Urojmë që ky vit të jetë viti më i mirë i jetës suaj dhe i familjes suaj gjithashtu. Gëzuar Vitin e Ri 2023!

Faleminderit që keni zgjedhur të dëgjoni Radio 1 dhe lexoni Portalin Njeshi, shpresojmë se edhe vitin 2023 do jemi së bashku në të mirat që do që  do të vijnë për  Kosovën .

Me respekt, Radio 1 dhe Portali Njeshi ./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...