21.5 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

‘RADIO 1’ – SHPALLË – KONKURS për një Teknik/e Operator

‘RADIO 1’ – SHPALLË – KONKURS për një Teknik/e Operator

Kushtet e punës:

-Të ketë eksperiencë bazike në teknologji-studike, IT apo ngjashëm.

-Të ketë aftësi komunikuese.

-Të ketë gatishmëri të punoj në presion të kohës dhe gjatë fundjavave.

-Minimalisht të ketë të përfunduar shkollimin e mesëm.

Kandidatët e interesuar duhet të paraqesin;

-Një CV të shkurtër në redaksi, (Pejë ndërtesa e ish-Komitetit rruga ‘A. Moisiu’, çdo ditë pune deri në ora 14:00.

-Një letër motivuese.

-Diplomë bazike dhe të trajnimeve.

Ti dorëzojnë të mbyllura në pliko.

Konkursi mbetet i hapur deri më 1 Maj 2024

Për hollësi shtesë na kontaktoni në 049 100 340

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...