19.9 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Rama e nis ditën me fotografi nga pritja madhështore në Turqi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin me disa fotografi nga pritja që iu bë në Ankara të Turqisë, nga homologu i tij turk, Recep Tayyip Erdogan.

Rama është pritur me ceremoni të lartë shtetërore pasi mbërriti dje në Ankara, njofton Klankosova.tv.

Gjatë kësaj vizite në Turqi, pritet nënshkrimi i disa marrëveshjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...