16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Rama i publikon fotografitë nga Samiti në Kotorr

Në Kotorr të Malit të Zi është duke u mbajtur takimi dyditor i Udhëheqësve Rajonalë të Planit të Rritjes së Ballkanit Perëndimor, së bashku me partnerët e BE-së dhe zyrtarë të lartë qeveritarë nga i gjithë rajoni.

Në mesin e pjesëmarrësve është edhe kryeministri shqiptar Edi Rama, i cili ka ndarë pamje nga ky Samit.

“Samiti Rajonal i Liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE-së”, ka shkruar Rama krahas fotove të publikuara.

Në këtë takim dy ditor po merr pjesë edhe Ndihmës Sekretari i Shteteve të Bashkuara për Evropën dhe Euroazinë, James O’Brien./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...