16.7 C
Pec
E premte, 29 Shtator, 2023

Rama: Internet falas në atraksionet turistike dhe pedonalen e Shkodrës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë sot se në zonat që janë atraksione turistike në Shkodër do të ketë internet falas.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama thekson se interneti falas do të jetë në dispozicion edhe në pedonalet e qytetit.


- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...