27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Rama: Ka mbetur edhe pak nga përfundimi i Parkut “Dua të Luaj” në Berat

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se ka mbetur edhe pak nga përfundimi i Parkut “Dua të Luaj” në Berat.

Ai është shprehur se ky park do të jetë një hapësirë rekreative për të gjithë qytetarët por, siç tha ai, edhe për turistët e shumtë.

“Ka mbetur edhe pak nga përfundimi i Parkut “Dua të Luaj” në Berat, një hapësirë rekreative për të gjithë qytetarët por dhe për turistët e shumtë që do të ndalen në qytetin e UNESCO-s”, ka shkruar Rama./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...