15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Rama: Kemi pastruar rrugët e kryeqytetit, gjatë ditës do të vazhdohet me larjen e tyre

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka njoftuar se sot janë pastruar rrugët e kryeqytetit.

Rama ka thënë se gjatë ditës do të vazhdohet me larjen e tyre.

“Mëngjesin e sotëm, ekipet tona kanë pastruar rrugët e kryeqytetit.  Gjatë ditës do të vazhdohet  me larjen e tyre që ne të kemi një qytet më të pastër dhe të bukur🫧”, ka shkruar Rama./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...