20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Rama takon presidentin Biden

Edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka realizuar fotografinë e përbashkët me presidentin e Shteëteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Ai ka publikuar fotografinë presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...