22.2 C
Pec
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Ramiz Kelmendi bashkë me vajzën në festën e Amerikës

Ish-Deputeti, ish-zv/kryeministri dhe biznesmeni i njohur kosovar, presidenti i ‘ELKOS GROUP – ETC’ Ramiz Kelmendi i shoqëruar nga vajza e tij, Albina, ka marë pjesë në festën e Pavarësisë së SHBA-ve, organizuar nga Ambasada e këtij vendi mik, në Prishtinë.
‘Falë pavarsisë tuaj edhe ne po gëzojmë Pavarësinë tonë!’-ka shkruar mes tjerash, biznesmeni i fuqishëm Kelmendi.
Postimi i plotë:
Gëzuar ditëlindjen Amerikë!
Kisha nderin ti bashkohem Manifestimit të vitit të 248-të të Pavarësisë së SHBA-ve.
Urime SHBA!
Urime për qytetarët e Amerikës!
Falë pavarësisë tuaj edhe ne po gëzojmë Pavarësinë tonë!
Amerikë jeni Pishtar i Demokracisë Globale!’-shkruan biznesmeni dhe politikani i njohur kosovar Ramiz Kelmendi./Njeshi&RADIO 1/

Ambasadori amerikan: ShBA-të ishin, janë dhe do të jenë me popullin e Kosovës

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...