31.4 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Ramosaj: Nëse AAK më kërkon nominimin për deputet, do e pranoj

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, thotë se do e pranonte kandidimin për deputet, nëse këtë ia kërkon partia e tij, AAK.

Ai thotë se nuk ka pasur akoma diskutim Brenda AAK-së për këtë temë.

‘’Ende nuk është diskutim brenda partisë, kur jemi më afër vendimit mundemi me fol. Jemi njerëz të partisë dhe çka do që vendos partia, ne i pranojmë vendimet’’ deklaron Ramosaj /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...