-1.5 C
Pec
E martë, 7 Shkurt, 2023

Raporti i vitit të kaluar, nga Komisioni për Integrim Evropian

Komisioni për Integrim Evropian shqyrton Raportin e punës së Komisionit për vitin 2022.

Punimet nga ky komision, fillojnë në orën 11:00 dhe zhvillohen në Ndërtesën e Qeverisë. /Njershi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...