26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Raportohen afër 5 mijë euro false në Lipjan, monedha 2 euroshe

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar 2362 monedha në vlerë nga 2 euro të cilat dyshohet që janë të falsifikuara.

Rasti ka ndodhur në Lipjan.

“Kam Marketi, Lipjan – Data dhe koha e incidentit e panjohur. Raportohet se ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar 2362 monedha në vlerë nga 2 euro të cilat dyshohet që janë të falsifikuara”, thuhet në raport.

Paratë janë konfiskuar, ndërsa rasti në hetime./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...