11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Raportohet se janë sekustruar sirenat e alarmit në Mitrovicë të Veriut

Është raportuar Policia e Kosovës ka sekuestruar sirenat e alarmit në Mitrovicën e Veriut që ishin në kontroll nga strukturat paralele të Serbisë.

Këto sirena janë lëshuar kur kërkohej që qytetarët të organizohen dhe të dalin në rrugë.

Kosova News ka publikuar edhe video:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...