13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Rashica në formacionin e javës në Bundesligë

Ylli i Kosovës është zgjedhur në 11-shen e javës.

Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në Bundesligë. Ndonëse këtë javë nuk arriti të shënonte, sulmuesi i Werder Bremen dhuroi një asistim në golin e parë të skuadrës në fitoren 2-1përballë Freiburgut.

Në përgjithësi paraqitja e vushtrriasit ishte e një niveli të lartë dhe për këtë u vlerësua me notën 8.3 nga faqja Whoscored.

Rashica në këtë formacion është përfshirë përkrah sulmuesit të Bayern Munichut, Thomas Muller që ka të njëjtën notë si ai. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...