10 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Reagimi plotë habi i Konjufcës kur Kurti pyetet nga gazetarët për punën e atenatit

Radio Televizioni Publik i Kosovës ka raportuar sot se kryeministri Albin Kurti ka qenë i rrezikuar nga një atentat i mundshëm përgjatë vizitës në Maqedoni të Veriut

Lidhur me këtë çështje, gazetarët e kanë pyetur kryeministrin Albin Kurti pasi është kthyer në Prishtinë.

Pasi gazetarja e pyet Kurtin lidhur me raportimet për çështjen e atentatit, ajo që bie në sy është reagimi i kryekuvendarit Glauk Konjufca i cili ka qenë krah Kurtit përballë gazetarëve.

Konjufca në bazë të reagimit që bën, duket sikur të mos ketë pasur dijeni fare për një gjë të tillë. Derisa gazetarja e bën pyetjen për atentatin, Konjufca kthehet dhe e shikon Kurtin me shumë habi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...