15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Reagon nëna e Luizit pas lojës ku e bashkoi me Oltën – dërgon mesazhin epik në BBVA

Ka përfunduar loja siameze për banorët e Big Brother, ku i gjithë fokusi ishte për Oltën dhe Luizin, që ishin dyshja më e spikatur.

Por duket se këtë lojë me shumë interes e ka parë edhe nëna e këngëtarit. Pas reagimit të saj, pak javë më parë, me një letër drejtuar të birit, mamaja e Luizit ka qenë përsëri prezente me një mesazh, nëpërmjet mesazheve të Big Love. “Çapaculat e nënës, jeni shumë të mirë Zoti ju ruajt. Ka Zot lart që bëri bashkë Luizin dhe Oltën. Jeni shumë të mirë, më keni kënaqur”.

Ky mesazh nga mamaja e tij, që jeton në New York, ka sjellë jo pak emocion për këngëtarin, por edhe banorët e tjerë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...