15.4 C
Pec
E diel, 1 Tetor, 2023

Receta e thjeshtë që mund të përmirësojë shikimin tuaj

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.

Receta

Përbërësit:

3 thelpinj hudhra.

10 lugë gjelle mjaltë.

200 gram vaj liri.

4 limona.

Përgatitja dhe përdorimi: Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj. Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë.Ju do të habiteni nga rezultatet./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...