9.5 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Renditja në Superligën e Kosovës pas javës së 23-të

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në kuadër të javës së 23-të në Superligën e Kosovës.

Ballkani edhe pas barazimit me Prishtinën mbetet në vendin e parë me 49 pikë, me dy më shumë se Drita që renditet në pozitën e dytë.

Në vendin e tretë është Gjilani, me 38 pikë, ani se shënoi fitore këtë vikend ndaj Dukagjinit me rezultat 1-0.

Në pozitën e katërt është Prishtina me 31 pikë, teksa top pesëshën e mbyll Llapi me 29 sosh.

Në dy pozitat e fundit janë Trepça ’89 dhe Ferizaj. /Njeshi

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...