5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte e mensë

Qendra e Studentëve ka publikuar rezultatet e të pranuarve në konvikte dhe mense për vitin akademik 2023-2024.

Në faqen zyrtare në Facebook, është publikuar linku ku mund t’i shihni këto rezultate.

Rezultatet mund t’i gjeni në këtë link.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...