20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Richard Moore po takohet delegacionin shtetëror

Ka nisur takimi i drejtorit të përgjithshëm për çështje politike në Ministrinë e Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Richard Moore me delegacionin shtetëror të Kosovës.

Takimi është duke u zhvilluar në Kuvend, pa praninë e mediave. Në takim siç merr vesh KosovaPress nga delegacioni shtetëror janë Fatmir Limaj, Shpend Ahmeti, Behgjet Pacolli, Dukagjin Gorani si dhe ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairi O’ Connell.

Moore gjatë ditës së sotme do të takojë edhe kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj, ndërsa mediat do të lejohen për të marrë vetëm pamje nga takimi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...