5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Rifat Jashari pret krerët e shtetit në kullën e Prekazit

Rifat Jashari ka pritur presidenten e vendit, Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti dhe kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, në kullën e Prekazit.

Bashkë me ta, ishin edhe ministrat e kabinetit qeveritar.

Para vizitës në kullën e Jasharëve, krerët e shtetit me ministra, kanë bërë homazhe në Prekaz për nder të 26-vjetorit të Epopesë së UÇK-së./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...