2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Rifillon aplikimi i implanteve dentare në QKSUK

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se nga dje ka rifiluar aplikimi i implanteve dentare në Qendrën Klinike Spitalore dhe Universitare

Në njoftimin e SHSKUK, trajtimi i filluar me vendosjen e implanteve në Klinikën e Kirurgjisë Orale do të vazhdojë me rehabilitimin protetikor në Klinikën e Protetikës Stomatologjike të QKSUK-së.

“Me këtë shënohet një arritje të re në ofrimin e shërbimeve më të avancuara që kanë munguar në sistemin publik shëndetësor”, thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...