8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Rihanna shfaqet plot stil me një pallto ngjyrë vjollcë me gëzof, ndërsa feston prezantimin e fundit të ‘Fenty x Puma’

Rihanna dukej e pabesueshme, teksa shfaqi sensin e saj të veçantë të modës në prezantimin e saj të Fenty x Puma në Hollywood, Kaliforni të hënën mbrëma.

Sipërmarrësja 35-vjeçare, e cila shijoi një natë takimi me ASAP Rocky të dielën, ishte e veshur me një pallto ngjyrë vjollcë të turbullt, e cila përputhej me atletet e saj të së njëjtës ngjyrë Creeper Phatty.

Nëna e dy fëmijëve, e cila lindi në gusht, bashkoi veshjen e sipërme me një bluzë të bardhë që kishte një qafë të zbukuruar me lidhëse, shkruan DailyMail.

Ajo e koordinoi grimin e saj me pamjen e saj plot ngjyra, duke shtuar një hije të butë livando në qepallat e saj.

Për këtë rast, artistja e muzikës Anti tërhoqi flokët e saj të theksuar në një bisht të ngritur me disa fije anash.

Ajo shtoi një palë xhinse të gjera të zbehura në dukjen e saj dhe i zbukuroi me një zinxhir guri shumëngjyrësh të veshur në ijë.

Rihanna, emri i plotë Robyn Rihanna Fenty, kaloi solo në tapetin e kuq përpara se të takohej me partnerin e saj ASAP brenda.

E njohur për stilin e saj interesant, ajo ishte zbukuruar me bizhuteri shumëngjyrëshe dhe plot shkëlqim që mburreshin me gurë të nuancave të ndryshme. \Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...