17.8 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Rihanna zbulon emrin e foshnjës së dytë dhe ka një kuptim të veçantë

Çifti e quajti djalin e tyre të dytë pas një gjëje domethënëse në jetën e tyre.

Rihanna dhe A$AP Rocky duke i vënë emrin djalit të tyre të dytë, Riot Rose Mayers, ishte një zgjedhje me rëndësi personale për çiftin superyje dhe ata mund të kenë lënë të kuptohet për emrin me zgjedhjen e veshjes së tyre në Met Gala në maj.

“Jo të gjithë e dinë këtë, por Rocky-t i do lulet – i pëlqen të ketë lule të freskëta në shtëpi, i pëlqen të dekorojë me lule dhe madje kishte pasur lule të vërteta në skarë një herë”, thotë një burim për ET. Veçanërisht trëndafilat zënë një vend të veçantë në zemrën e Rihannës pasi janë lulet e saj të preferuara.

Certifikata e lindjes, e marrë nga The Blast, konfirmon se Rihanna dhe A$AP Rocky mirëpritën djalin e tyre të dytë më 1 gusht në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles.

Që nga lindja e Riot, çifti ka zgjedhur të mbajë një profil të ulët. “Ata e dinë që të gjithë duan të shohin një foto familjare – do të ketë një së shpejti!” shtoi burimi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...