2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Rikthimi i “Frasier” ndan kritikët

Rikthimi i serisë komike “Frasier” ku luan Kelsey Grammer dhe Nicholas Lyndhurs ka marrë kritika të përziera.

Frasier kishte nisur si spinof i serisë Cheers, për t’u bërë vetë një hit klasik mes shikuesish.

Në rikthimin e serisë, protagonist Frasier Crane kthehet në Boston pas një kohe të kaluar në Seattle.

Përderisa The Guardian ia ka dhënë katër yje dhe NME-ja e ka lavdëruar, Entertainment Weekly ka thënë që seria jep momente të rralla gëzimi dhe se nuk është seria e njëjtë me atë të dikurshmen.

Ndërkaq, edhe Rolling Stone ka pasur kritika, madje më të rënda, duke e quajtur serinë joqesharake dhe të pafrymëzuar./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...