15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Rikthimi në qeverisje, LDK mbanë takim “të fshehtë” me strukturat e partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës është duke mbajtur një takim dy ditorme strukturat e partisë dhe ekspertë të fushave të ndryshme, për të finalizuar programin e partisë.

Për një takim të tillë ‘RADIO 1’ pati raportuar të enjtën e javës së kaluar, kjo duke u thirrur në burime brenda LDK-së në Pejë.

Lidhja Demokratike e Kosovës është duke mbajtur një takim me strukturat e partisë dhe ekspertë të fushave të ndryshme, për të finalizuar programin e partisë.

Ndryshe, Abdixhiku kohë më parë kishte zhvilluar takime me përfaqsues të bizneseve, mediave, shoqërisë civile dhe profile të ndryshme për të diskutuar me ta për situatën politike aktuale në vend.

Zyrtarët e LDK-së kanë deklaruar se nuk do të rrin duarkryq kundrejt politikave të qeverisë, dhe se do të finalizojnë strategjinë për t’u rikthyer në qeverisjen e vendit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...