4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Rita Ora bënë rrëmujë në aeroport, merr 14 valixhe me vete

Rita Ora ka përfunduar xhirimet e The Voice në Australi, ku dhe këtë vit kishte rolin e trajneres.

Ylli botëror i muzikës mbërriti në aeroportin e Sidneit me një bagazh të pa zakonshëm.

Këngëtarja e njohur, i kërkoi stafit të merrte një karrocë të ngarkuar me 14 valixhe duke habitur të gjithë me numrin e valixheve që kishte sjellë me vete./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...