10.1 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë 11 vjetorin e Pavarësisë

Këngëtaret shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe Dua Lipa, kanë uruar 11 vjetorin e Pavarësisë e Kosovës në llogaritë e tyre në Instagram.

 “Urime Dita e Pavarësisë Kosovë. Shkëlqe çdo ditë – Unë realizova videon “Shine Your Light” në vitin 2012, një nga kujtimet e mia më të mira. Të dua shumë”, ka shkruar Ora në Insagram.

Ndërsa këngëtarja Dua Lipa e ka postuar një foto ku  është e mbuluar me flamuj të Kosovës.

“Nga Kosova drejt botës. Urime Dita e Pavarësisë. Ju dua”, ka shkruar Dua Lipa në Instagram.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...