21.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Rita Ora duket e mahnitshme në ditëlindjen e shoqes së saj

Këngëtarja Rita Ora aktualisht është e vendosur në Los Angeles pas punës në Australi. Ajo shijoi udhëtimin në Las Vegas, ku ndau disa foto në rrjete sociale.

Ylli u shfaq me një fustan me ngjyrë ari dhe të zezë të cilin e kishte veshur për të festuar ditëlindjen e shoqes së saj, Anda Vlasaku.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ndau disa fotografi në rrjete sociale e cila ndodhej në një avion privat. Ylli Rita Ora u takua me mikun e saj Vas J Morgan dhe bën një selfie gjatë rrugës për në aeroport, raporton Daily Mail

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...