5.2 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Rita Ora duket magjepsëse në krahët e bashkëshortit Taika Waititi, ne festën e ditëlindjes së Leonardo DiCaprios

Rita Ora ka shfaqur fizikun joshës në një minifustan sateni të zi të shtunën mbrëma teksa mori pjesë në festën e 49-të të ditëlindjes së Leonardo Di Caprios në Beverly Hills.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 32 vjeçe, dukej e mahnitshme teksa shfaqi këmbët e saj të mrekullueshme në veshjen elegante.

Ajo shtoi një xhaketë të gjatë mbi fustanin e shkurtër, i cili kishte një stil të thellë dhe shfaqte dekoltenë e saj mbresëlënëse.

Duke pozuar për foto në Instagramin e saj, ajo mbante një koktej delikat për t’u përgatitur për natën e festive, teksa në mbishkrim tha: “Ishte një natë për të shkëlqyer”.

Ritës iu bashkua bashkëshorti i saj regjisor Taika Waititi, 48 vjeç, i cili gjithashtu zgjodhi një kostum me ngjyrë të zezë për t’iu përshtatur gruas së tij mahnitëse.

Ish-gjyqtarja e “X Factor” mbante një çantë dore dhe kishte kombinuar dukjen me taka të larta me majë teksa shtrëngonte krahun e bashkëshortit të saj teksa ajo hynte në ngjarje.

Leonardo DiCaprio organizoi një festë të ditëlindjes së 49-të të shtunën mbrëma, duke tërhequr një numër yjesh nga të gjitha anët e Hollywoodit, nga filmat, muzika dhe televizioni.

Vetë aktori fitues i “Oscars” arriti të shmangë fotografimin, por brenda tij u bashkua e dashura e tij e re Vittoria Ceretti, 25 vjeç, dhe dyshja u panë të afër dhe ishin ‘të dashur dhe duke puthur gjatë gjithë natës’, sipas një burimi.

Ndër të famshëm të tjerë në festë ishin yjet e “House of Gucci”, Lady Gaga dhe Salma Hayek.

Ndërkohë Chris Rock u fotografua duke u larguar në të njëjtën makinë me aktoren Olivia Wilde, e cila u nda nga Harry Styles vitin e kaluar.

Të tjerë të pranishëm në mbrëmje ishin Beyonce dhe bashkëshorti Jay-Z, Kate Beckinsale, Zoe Saldana dhe Snoop Dogg./Njeshi&Telegrafi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...