20.9 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës me fustanin e saj transparent në Javën e Modës në New York

Rita Ora marshoi në paradën e saj të modës në rrugët e New Yorkut gjatë Javës së Modës në këtë qytet, shkruan DailyMail.

Këngëtarja shqiptare mahniti me një pamje provokuese, gjersa u pa duke e kaluar natën jashtë në qytetin i cili aktualisht është mikpritës i elitës së stilit. Rita i la pak vend imagjinatës teksa shfaqi fizikun e saj të tonifikuar në palestër në një mini fustan të tejdukshëm me material dantelle.

Sutjenat e saj të zinj dhe pantallonat e ngjashme ishin të ekspozuara në materialin transparent me ngjyrë të verdhë. Pavarësisht se ishte natë, Rita i shtoi më tepër elegancë pamjes së saj mbresëlënëse duke vënë një palë syze të errëta.

Ajo dukej e kënaqur që ishte në qytet për Javën e Modës, duke buzëqeshur ndërsa po shkonte drejt veturës së saj.

Rita ka kaluar dy javët e fundit në Itali, duke marrë pjesë në DVF Awards gjatë Festivalit të Filmit në Venecia së bashku me një sërë eventesh tjera të organizuara nën patronatin e festivalit. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...