21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Rita Ora shfaqet me stil nga pushimet në Meksikë

Rita Ora shqiptare, Rita Ora ka pozuar nga pushimet në Meksikë, duke marrë vëmendjen e fansave.

Ajo dukej spektakolare teksa kombinoi një bikinit me pantallona të shkurtra xhinse në Tulum.

Ajo dhe burri i saj, regjisori Taika Waitit, publikuan disa imazhe të përbashkëta nga plazhi meksikan, me motrën e Ritës, Elenën që gjithashtu mori ca poza pranë palmave, shkruan The Sun.

Rita ndërroi veshjet, ndërsa në një natë tjetër kishte veshur një fustan dantelle gjysmë-transparent dhe këpucë flip-flop të zeza për një dalje në mbrëmje, përpara vizitës në një muze natën.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...