15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Rizvanolli raporton në Komisionin për Ekonomi

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli do të raportojë sot në Komisionin për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti për punën si ministre në vitin 2022.

Ajo njëkohësisht, do të raportojë edhe për planin e punën për vitin 2023.

Komisioni do të mbahet në Kuvendin e Republikës së Kosovës, ku do të fillojë nga ora 11:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...