26.1 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Roberti dhe Ana fillojnë pushimet

Roberti dhe Ana siç shihet kanë filluar pushimet e tyre.Këtë e bënë të ditur vet Ana e cila ka postuar një foto në instastory në krahët e Robertit, me pamje nga pishina.

Çifti më i komentuar në media rozë po shijojnë lidhjen e tyre në maksimum.

Ana dhe Roberti në këto imazhe të reja po shfaqin linjat trupore në top formë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...