18.8 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Roma mbetet pa Dybalan, argjentinasi humb ndeshjen e radhës

Roma do të duhet të bëjë pa Paulo Dybala për ndeshjen e tyre të ardhshme me Sassuolo pasi sulmuesi ylli pësoi një dëmtim të muskujve të kofshës.

Sulmuesi 30-vjeçar argjentinas ka qenë një nga figurat më të rëndësishme në skuadrën e Giallorossëve këtë sezon, duke shënuar 14 gola dhe duke dhënë shtatë asistime në 28 paraqitje në të gjitha gara. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...