6 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Roma mposht Empolin

Roma ka vazhduar edhe sonte me paraqitjet e mira në Serie A.

Roma e ka mposhtur sonte Empolin me rezultat 2-1, transmeton KosovaPress.

Të tre golat u shënuan në pjesën e parë dhe po ashtu u shënuan nga lojtarët e Romës. Stephan El Shaarawy shënoi për rezultatin 1-0, kurse barazoi Juan Jesus me autogol, ndërsa epërsinë  Roma ia ktheu Patrik Schick, me të cilin rezultat edhe përfundoi takimi.

Roma është në pozitën e 5-të me 47, kurse Empoli është i 17-ti me 20 pikë. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...