10.2 C
Pec
E diel, 3 Dhjetor, 2023

Ronaldo zhbllokon derbin ndaj Al Ahlit me një gol të bukur

Është zhbllokuar debi i Arabisë Saudite, mes Al Nassr dhe Al Ahlit.

Cristiano Ronaldo hapi serinë e golave qysh në minutën e 4-të, pas asistimit të Sadio Manes.

Ky është goli i tetë për portugezin këtë sezon./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...