27.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Rrahje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe Gjeorgjisë në stadium

Kanë mbetur edhe pak  minuta deri në ndeshjen e planifikuar mes Turqisë dhe Gjeorgjisë.

Megjithatë, talkSPORT kupton se UEFA po monitoron situatën në stadium mes sugjerimeve se ndeshja është në rrezik për shkak të shiut të madh/përmbytjeve të stadiumit dhe dhunës së tifozëve.

Përleshje shumë e madhe po ndodh mes tifozëve të dy vendeve në stadium./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...