15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Rrahje mes pesë personave në Bibaj të Ferizajt, përdoret edhe thika

Një rrahje mes pesë personave, ka ndodhur në fshatin Bibaj të Ferizajt.

Policia ka njoftuar se gjatë përleshjes është përdoruar edhe një mjet i mprehtë (thikë) dhe janë shkaktuar dëme materiale.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa mjeti i mprehtë (thikë) është konfiskuar dhe me vendim të prokurorit një i dyshuar ndalohet në mbajtje.

Ndërsa, të dyshuarit e tjerë, pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...