11.1 C
Pec
E diel, 20 Nëntor, 2022

Rrahje midis rruge në Pejë, pamjet dramatike tregojnë se si njëri prej tyre u bë për spital

Një person është arrestuar në Pejë pasi pas një mosmarrëveshje në komunikacion, i njëjti së bashku me një te dyshuar tjetër ende i paidentifikuar kanë sulmuar një person tjetër.

Sipas deklarimit te viktimës i dyshuari kishte tentuar që ta sulmoj me një mjet të mprehtë por nuk kishte arritur, ndërsa i dyshuari tjetër e kishte goditur me grusht në kokë dhe ishte ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...