8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

​Rrahje në mes të burgosurve në Dubravë

Në Qendra Korrektuese në Dubravë, ka ndodh një rrahje në mes të dy të burgosurve, si pasojë njëri nga ta ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Po në burgun e Dubravës, është raportuar se dy të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët janë në vuajtje të dënimit e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, i cili po ashtu është në vuajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese në Dubravë.

Viktimës iu është ofruar tretman mjekësor.

Është njoftuar prokurori. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...