18.8 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Rrahmani për Kodin Civil: Kurrë dhe me asnjë çmim nuk do të votoj ligje që cenojnë familjen

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani me anë të një shkrimi në Facebook e ka bërë të qartë edhe njëherë se KURRË nuk do ta votoj Projektligjin për Kodin Civil.

“Përderisa populli është pro familjes ku ka NËNË, BABË, VAJZË, DJALË, ASNJË ligj që cenon familje nuk do të mund të kaloj në Kuvendin e Kosovës!” – ka thënë ndër të tjera ai./Njeshi/

Shkrimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...