20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Rrebesh golash në Portugali dhe Spanjë – Liga e Evropës

Janë zhvilluar ndeshjët e para  çerekfinale në Ligën e Evropës.

Rezultatet janë këto:

Arsenal 2 – 0 Napoli

Benfica 4 – 2 Eintracht Frankfurt

Slavia Prague 0 – 1 Chelsea

Villarreal 1 – 3 Valencia

Takimet e kthimit zhvillohen më datë 18 prill nga ora 21:00. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...